Hakkımızda

TEKNOLAM LAMİNASYON 2011 yılından itibaren faaliyetlerine başlamıştır. Tekstilde laminasyon işlemine duyulan ihtiyaç kapsamında kapasitesini her geçen gün artırarak, mühendislik deneyimini ilgili sektörlere aktarmıştır. İstanbul Sultangazi Yayla Laminasyon tesisinde, 1000 metrekare kapalı, 800 metrekare açık alanda 2 mühendis 1 teknisyen olmak üzere toplam 10 kişi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 1,80 M ENİNDE 1 ADET RELIANT marka Sıcak Tela Presi, 2 metre eninde 2 adet 8 metrelik sprey hatları ile yıllık 1,5 milyon metre kapasite ile çalışıyoruz.

TEKNOLAM,  laminasyon işlemini , iptidai bir fason işleminden ziyade hizmet ile birleştirerek teknik bir alana taşımıştır.Başta iç giyimde sektörünün en iddialı markalarıyla çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İç giyimin dışında otomotiv, medikal, ev tekstili, kırtasiye / okul gereçleri, ayakkabı yan sanayi, dış giyim ve mobilya tekstili alanlarında çalışmalar da yapıyoruz.

Tekstil laminasyon sektöründe uzmanlığımızla, yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunmak ve toplumun ekonomik,refah seviyesini en üstlere taşımak.

Özellikle teknolojik tekstil ürünleri alanındaki teknik ve mühendislik yaklaşımını yaygınlaştırmak ; sektörün kalite beklentilerine cevap veren öncü bir kuruluş konumuna ulaşmaktır.

Laminasyon hizmetinde uzmanız. Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız. Yenilikçi ve yaratıcıyız.