Hotmelt Laminasyon - Teknolam

İçeriğe git
HOTMELT LAMİNASYON
ÜSTÜN TEKNOLOJİ REAKTİF HOTMELT
Günümüzde hotmelt laminasyon olarak bahsi geçen yöntemler geleneksel laminasyon uygulamalarından su bazlı ve ve film laminasyon yöntemleridir. Ancak Reaktif hotmelt laminasyon yeni nesil ve üstün teknoloji sunan başka bir yöntemdir.
Hotmelt Laminasyon
Reaktif Hotmelt Laminasyon Özellikleri Ve Kullanım Alanları
Günümüzde giderek kullanımı artan bu teknik, Poliüretan  yapıştırıcı ile ürünlerin birbirine sabitlenmesi işlemidir. Çeşitli özelliklere sahip hotmelt laminasyon tekstil dışında da birçok alanda kullanılıyor. Kullanım alanlarına ve özelliklerine baktığımızda öne çıkan detayları şu şekilde sıralamak mümkün. Mobilya sektöründe kullanılan hotmelt laminasyon yöntemi aynı zamanda ambalaj, dış giyim, otomotiv, medikal ürünler gibi geniş kullanım yelpazesine sahiptir.
   
Kullanılan Sektörler Nelerdir?
  • Bagaj ve Çanta Sanayi
  • Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi
  • Ayakkabı Sanayi
  • Otomobil İmalat sektöründe
  • Tıbbi Ürünler Sanayi
  • Dekorasyon Endüstrisi
  • Otomatik iç dekorasyon Sanayi
  • Ambalaj Endüstrisi
Hotmelt Laminasyon Özellikleri Neleridir?
İleri teknolojik imkanlar kullanılarak elde edilen hotmelt laminasyon su geçirmez özellikler, sıcaklık ve soğuk geçirmeme özellikleri ile öne çıkıyor. Günümüzde sprey sistemle elde edilen laminasyonla birlikte hotmelt laminasyon en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Hotmelt yöntemi kullanılarak elde edilen bu ürün, nefes alabilme özelliği, su geçirmez yapısı, rüzgâr ve soğuk geçirmeme özellikleri gibi birçok özelliği ile tekstilin en önemli birleştirme yöntemleri arasında yer almaktadır.

İleri Teknolojiye Sahip Makinelerde Üretimler Gerçekleşiyor
Günümüzde ileri teknolojik imkanlar kullanılarak elde edilen hotmelt laminasyon ürünlerin kullanım alanları giderek genişliyor. Sizde üretimlerinizde bu ürünleri tercih ederek birinci sınıf kaliteye sahip laminasyon kullanmak isterseniz, firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Avrupa standartlarında gerçekleştirilen üretim ve yapıştırma aşamaları makineler yardımı ile iki farklı kumaşın makine yardımı ile yapıştırılması ile elde edilmektedir. Sizde farklı amaçlar için kullanabileceğiniz bu ürünleri sipariş vererek üretim aşamalarında değerlendirebilir ve birinci sınıf kaliteye sahip ürünler elde edebilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Kalitesi İle Faaliyetlerimizi Sürdürüyoruz
Alanında uzman çalışanlarımızla ve ileri teknolojik makinelerimizle sunmuş olduğumuz laminasyon hizmetlerimizden sizde yararlanmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli. Profesyonel hizmet kalitemizden taviz vermeden sunmuş olduğumuz hotmelt laminasyon hizmetlerinden sizde yararlanmak isterseniz, kurumsal hizmet sunan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. İki tabakanın arasına yerleştirilen (EVA) Etilen Vinil Asetat yapıştırıcısı ile ürünlerin birbirine sabitlenmesiyle elde edilen bu ürünleri sizde firmamızdan talep edebilirsiniz.
Taleplerinizi doğrultusunda sizlere birinci sınıf hizmet sunan firmamız, bu alanda lider firmalardan biri olup, kolay ödeme seçenekleri ve indirimli fiyat seçenekleri ile Hotmelt Laminasyon üretiminde her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmalarını sürdürmektedir. Detaylı bilgi için sizde kurumsal web sitemizi inceleyerek hizmetlerimizden yararlanarak çeşitli sektörlerde bu ürünleri kullanarak üretimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
TEKNOLAM LAMİNASYON
Yayla Mahallesi, Dadaş Caddesi,
No:15 Sultangazi/İstanbul
T: 0 212 595 49 04
F: 0 212 595 23 66
E: info@teknolaminasyon.com.tr
© 2022 Teknolam Laminasyon Hizmetleri, Tüm Hakları Saklıdır.
İçeriğe dön